Pire - Aegina Adası Feribot Operatörleri

dateGünde 7 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Pire - Aegina Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Saronic Adaları feribotlarini Pire ile Aegina Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Pire ile Aegina Adası arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Pire Aegina Adası feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Aegina Adası seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Aegina Adası Feribot Rehberi

Pire Aegina Adası feribotu, Yunanistan ile Saronic Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 49 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 40 dakika sürmektedir.

Pire Aegina Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd