Alonissos - Agios Konstantinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 35 dakika

Alonissos - Agios Konstantinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sporades Adaları ile Yunanistan feribotlarini Alonissos ile Agios Konstantinos feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Alonissos ile Agios Konstantinos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Alonissos Agios Konstantinos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Alonissos Agios Konstantinos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Alonissos Agios Konstantinos Feribot Rehberi

Sporades Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Alonissos Agios Konstantinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Alonissos - Agios Konstantinos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Alonissos - Volos - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 3 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Sporades Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd