Paros - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 20 Sefer
clocksefer süresi 4 saat
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Paros - Pire Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Yunanistan arasindaki Paros Pire feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Paros ile Pire feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Paros Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Paros Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Paros Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Paros Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Paros Pire Feribot Rehberi

Paros Pire güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 33 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 20 sefer, Aegean Speed Lines ile 6 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 3 saat'dendir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Paros Pire feribotlarini Blue Star Ferries, Aegean Speed Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Paros - Pire Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Paros - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 55 dakika
Sea Jets ile Paros - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 10 dakika
Hellenic Seaways ile Paros - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd