Kiklad Adaları - Yunanistan Feribot Haritası

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Yunanistan istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Feribot karsilastirma motorumuz, Kiklad Adaları ülkesinden Yunanistan ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Yunanistan Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Kiklad Adaları
Kiklad Adaları
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: Kiklad Adaları Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda bir feribot seçmeniz gerektiginde seçeneklerde bir azalma olmayacaktir. Katapola (Amorgos) - Pire & Rafina, Aegiali (Amorgos Adası) - Pire, Donoussa - Pire, Ios - Pire, Rafina & Lavrio, Iraklia - Pire & Rafina, Koufonissi - Pire & Rafina, Mykonos - Pire & Rafina, Naxos - Pire, Rafina & Lavrio, Paros - Pire, Rafina & Lavrio, Thira (Santorini) - Pire & Rafina & Mykonos - Pire & Rafina limanlarini birbirine baglayan 10 feribot şirketleri, toplam 44 Feribot Hattı bulunmaktadir.

Kiklad Adaları ve Yunanistan arasindaki en hizli güzergâh, 1 saatlik süreyle Kea - Lavrio güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.

Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd