Andros - Rafina Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan
dateHaftada 12 Sefer
clocksefer süresi 2 saat

Andros - Rafina Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Yunanistan feribotlarini Andros ile Rafina feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Andros ile Rafina arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Yunanistan için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Andros ile Rafina seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Andros Rafina Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Andros Rafina Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Andros Rafina Feribot Rehberi

Andros Rafina güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 33 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Cyclades Fast Ferries & 12 ile Golden Star Ferries).

Cyclades Fast Ferries firmasi ile Yunanistan ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 55 dakika'dan sürmektedir & Golden Star Ferries firmasinin seferi yaklasik 2 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Andros Rafina güzergâhindaki feribotlari Cyclades Fast Ferries & Golden Star Ferries ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd