Sifnos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 35 dakika
dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 35 dakika
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 50 dakika

Sifnos - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Sifnos Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Sifnos Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sifnos Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sifnos Pire veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Sifnos Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Sifnos Pire Feribot Rehberi

Sifnos Pire güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 49 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Aegean Speed Lines ile 13 sefer, Zante Ferries ile 10 sefer, Ventouris Sea Lines ile 11 sefer, Sea Jets ile 8 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 2 saat 5 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Sifnos Pire feribotlarini Aegean Speed Lines, Zante Ferries, Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd