Sikinos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 25 dakika

Sikinos - Pire Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Yunanistan feribotlarini Sikinos ile Pire feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sikinos ile Pire feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Sikinos Pire güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Sikinos Pire Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Ventouris Sea Lines Sikinos Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 7 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd