Aegiali - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 5 dakika

Aegiali - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Aegiali Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Aegiali Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Aegiali Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Aegiali Pire veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Aegiali Pire Feribot Rehberi

Aegiali Pire feribotu, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 5 dakika'dan sürmektedir.

Aegiali Pire yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Aegiali - Pire Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Katapola - Pire - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 5 saat 15 dakika
Sea Jets ile Katapola - Pire - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 6 saat 35 dakika
Hellenic Seaways ile Katapola - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd