Katapola - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 15 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 35 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Katapola - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Katapola Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Katapola ile Pire arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Yunanistan için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Katapola ile Pire seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Katapola Pire Feribot Rehberi

Katapola Pire güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 3 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda Katapola Pire güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 14 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Katapola - Pire Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Aegiali - Pire - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 8 saat 5 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd