Schinoussa - Rafina Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika

Schinoussa - Rafina Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Schinoussa Rafina feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Schinoussa Rafina güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Schinoussa Rafina rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Schinoussa Rafina feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Schinoussa Rafina seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Schinoussa Rafina Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Schinoussa Rafina feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd