Mykonos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika

Mykonos - Pire Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Yunanistan arasindaki Mykonos Pire feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Mykonos ile Pire feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Mykonos Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mykonos Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mykonos Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mykonos Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Mykonos Pire Feribot Rehberi

Mykonos Pire güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda Mykonos Pire güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 16 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Mykonos - Pire Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Mykonos - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 10 dakika
Cyclades Fast Ferries ile Mykonos - Rafina - Haftada 16 Sefer / sefer süresi 3 saat 45 dakika
Sea Jets ile Mykonos - Rafina - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Hellenic Seaways ile Mykonos - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Golden Star Ferries ile Mykonos - Rafina - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 3 saat 46 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd