Mykonos - Rafina Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika
dateHaftada 16 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 46 dakika

Mykonos - Rafina Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Mykonos Rafina feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Mykonos ile Rafina feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Yunanistan için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mykonos ile Rafina seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mykonos Rafina Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mykonos Rafina Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Mykonos Rafina Feribot Rehberi

Mykonos Rafina güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 5 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Cyclades Fast Ferries 16, Her bir hafta için Sea Jets 9, Her bir hafta için Hellenic Seaways 7 & Golden Star Ferries hizmeti her bir hafta için 9 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda Mykonos Rafina güzergâhinda her bir hafta türünde, 5 feribot firmasi tarafindan 48 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Mykonos - Rafina Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Mykonos - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 45 dakika
Sea Jets ile Mykonos - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 40 dakika
Hellenic Seaways ile Mykonos - Pire - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 3 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd