Iraklia - Rafina Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 20 dakika

Iraklia - Rafina Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Iraklia Rafina feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Iraklia ile Rafina arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Iraklia Rafina güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Iraklia Rafina Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Iraklia Rafina feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd