Kythnos - Lavrio Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Kythnos - Lavrio Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Yunanistan arasindaki Kythnos Lavrio feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kythnos ile Lavrio arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Kythnos Lavrio veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kythnos Lavrio Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Nel Lines Kythnos Lavrio feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Kythnos - Lavrio Feribot Seçenekleri

Zante Ferries ile Kythnos - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 50 dakika
Ventouris Sea Lines ile Kythnos - Pire - Haftada 8 Sefer / sefer süresi 2 saat 50 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd