Thira - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 20 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 40 dakika
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika

Thira - Pire Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Thira Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Thira Pire tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Thira Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Thira Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Thira Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Thira Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Thira Pire Feribot Rehberi

Thira Pire güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 46 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 13 sefer, Anek Lines ile 2 sefer, Ventouris Sea Lines ile 3 sefer, Sea Jets ile 3 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 4 saat 10 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Thira Pire feribotlarini Blue Star Ferries, Anek Lines, Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Thira - Pire Feribot Seçenekleri

Sea Jets ile Thira - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 5 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd