Thira - Rafina Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 40 dakika

Thira - Rafina Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Thira Rafina feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Thira Rafina güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Thira Rafina rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Thira Rafina güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Thira Rafina Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Thira Rafina Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Sea Jets Thira Rafina feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Thira - Rafina Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Thira - Pire - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 5 saat 20 dakika
Anek Lines ile Thira - Pire - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Ventouris Sea Lines ile Thira - Pire - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 9 saat 40 dakika
Sea Jets ile Thira - Pire - Günde 3 Sefer / sefer süresi 4 saat 45 dakika
Hellenic Seaways ile Thira - Pire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 10 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd