Anek Lines, İtalya ve Yunanistan arasında ve aynı zamanda çeşitli Yunan Adaları arasında çok sayıda feribot seferleri düzenlemektedir.

Kurulduğu yaklaşık 50 yıl öncesinden bugüne kadar çok sayıda gemicilik alanında ödül kazanan Anek Lines filosu lider bir feribot firmasının sahip olması gereken tüm modern imkânları sunan feribotlardan oluşmaktadır. Anek Lines, uluslararası feribot hizmetlerini İtalyan feribot limanları olan Venedik ve Ancona limanları ile Igoumenitsa, Korfu ve Patras limanları arasında verirken iç hatlar seferlerini ise Girit, 12 Adalar ve Kikladlar bölgelerinde düzenlemektedir. Anek Lines, Anacona güzergâhı ve Pire ile Girit arasındaki seferler Superfast Ferries iş ortaklığı ile düzenlenmektedir

Directferries.com.tr sitesi size, hızlı ve kolay tek bir arama ile çeşitli feribot firmalarının tarifelerini ve ücretlerini görmenize olanak sağlayan tarafsız bir feribot karşılaştırması sağlar. Feribot biletinizi almadan önce, Anek Lines firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştır.


Anek Lines

Anek Lines Limanları

Anek Lines Hatları

Girit dahilindeki feribotlar

Haftada 2 Sefer
sefer süresi 3 saat

Girit < > Kiklad Adaları

Girit < > Oniki Adalar

Girit < > Yunanistan

İyon Adaları < > İtalya

Kiklad Adaları dahilindeki feribotlar

Kiklad Adaları < > Oniki Adalar

Kiklad Adaları < > Yunanistan

Oniki Adalar dahilindeki feribotlar

Oniki Adalar < > Yunanistan

Yunanistan < > İtalya

© Direct Ferries Ltd