Karpathos - Diafani Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Karpathos - Diafani Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Karpathos Diafani feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Karpathos ile Diafani feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Karpathos Diafani güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Karpathos Diafani Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Karpathos Diafani feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd