Korfu Adası - Ancona Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Korfu Adası - Ancona Feribotu

İyon Adaları ile İtalya feribot yolculugunuzla ilgili Korfu Adası Ancona feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Korfu Adası Ancona güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Korfu Adası Ancona rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Korfu Adası ile Ancona seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Korfu Adası Ancona Feribot Rehberi

İyon Adaları ile İtalya arasindaki Anek Lines Korfu Adası Ancona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Korfu Adası - Ancona Feribot Seçenekleri

Grimaldi Lines ile Korfu Adası - Brindisi - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat 1 dakika
Ventouris Ferries ile Korfu Adası - Bari - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 11 saat 45 dakika
Anek Superfast ile Korfu Adası - Bari - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Egnatia Seaways ile Korfu Adası - Brindisi - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İyon Adaları - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd