Korfu Adası - Brindisi Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 1 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 8 saat

Korfu Adası - Brindisi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Korfu Adası Brindisi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İyon Adaları veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Korfu Adası ile Brindisi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Korfu Adası Brindisi veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Korfu Adası Brindisi Feribot Rehberi

Korfu Adası Brindisi güzergâhinda, İyon Adaları ile İtalya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Grimaldi Lines & 3 ile Egnatia Seaways).

Grimaldi Lines firmasi ile İtalya ülkesine yolculuk yaklasik 9 saat 1 dakika'dan sürmektedir & Egnatia Seaways firmasinin seferi yaklasik 8 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Korfu Adası Brindisi güzergâhindaki feribotlari Grimaldi Lines & Egnatia Seaways ile hemen karsilastirin.

Korfu Adası - Brindisi Feribot Seçenekleri

Ventouris Ferries ile Korfu Adası - Bari - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 11 saat 45 dakika
Anek Lines ile Korfu Adası - Ancona - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Anek Superfast ile Korfu Adası - Bari - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İyon Adaları - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd