İyon Adaları - İtalya Feribot Haritası

İyon Adaları ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, İyon Adaları ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

İyon Adaları ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

İyon Adaları ile İtalya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İtalya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
İyon Adaları
İyon Adaları
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: İyon Adaları Varis: İtalya Feribot Rehberi

İyon Adaları ile İtalya arasinda çok sayida feribot seferleri düzenlenmektedir. Feribotlar, İyon Adaları ülkesindeki 2 liman limanlarla İtalya ülkesindeki 3 liman limanlari birbirine baglamaktadir.

Grimaldi Lines, Ventouris Ferries, Anek Lines, Anek Superfast & Egnatia Seaways firmalarini içeren 5 feribot şirketleri tarafindan, 7 Feribot Hattı içindenHer hafta 20 feribot seferi düzenlenmektedir ve bunlarin en kisa olani 7 saat 30 dakika'dan sürmektedir (Korfu Adası - Bari).

Bu İyon Adaları ve İtalya arasinda düzenlenen hizmetlerle ilgili özet bir bilgidir, canli bilgi almak için Fiyat Arama bölümümüzden seçim yapin.

İyon Adaları Hakkında:

İyon Adaları, Yunanistan'da anakaranın batı sahilinde yer alan ve Korfu, Kefalonya, Zakintos, Lefke, İthaki, Paksi ve Çuha adalarından oluşan bir grup adadır.

İyon Adaları kumlu sahilleri, billur gibi suları, şirin köyleri ve nefes kesen kır manzaralarıyla bilinmektedir. Pek çok Yunan adası gibi İyon Adaları da yaz aylarında turistlerle dolup taşmaktadır.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd