Sami - Brindisi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 17 saat

Sami - Brindisi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kefalonia ve İtalya arasindaki Sami Brindisi feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Sami ile Brindisi feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İtalya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sami ile Brindisi seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sami Brindisi Feribot Rehberi

Kefalonia ile İtalya arasindaki Egnatia Seaways Sami Brindisi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 17 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Sami - Brindisi Feribot Seçenekleri

Ventouris Ferries ile Sami - Bari - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat 5 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kefalonia - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd