Korfu Adası - Bari Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 45 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika

Korfu Adası - Bari Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Korfu Adası Bari feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İyon Adaları veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Korfu Adası ile Bari feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Korfu Adası Bari veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Korfu Adası Bari Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Korfu Adası Bari Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Korfu Adası Bari Feribot Rehberi

Korfu Adası Bari güzergâhinda, İyon Adaları ile İtalya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 6 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Ventouris Ferries & 3 ile Anek Superfast).

Ventouris Ferries firmasi ile İtalya ülkesine yolculuk yaklasik 11 saat 45 dakika'dan sürmektedir & Anek Superfast firmasinin seferi yaklasik 7 saat 30 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Korfu Adası Bari güzergâhindaki feribotlari Ventouris Ferries & Anek Superfast ile hemen karsilastirin.

Korfu Adası - Bari Feribot Seçenekleri

Grimaldi Lines ile Korfu Adası - Brindisi - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat 1 dakika
Anek Lines ile Korfu Adası - Ancona - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Egnatia Seaways ile Korfu Adası - Brindisi - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İyon Adaları - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd