Thira - Sitia Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat

Thira - Sitia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Girit feribotlarini Thira ile Sitia feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Thira Sitia güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Girit ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Thira Sitia rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Girit için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Sitia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Sitia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasindaki Anek Lines Thira Sitia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Thira - Sitia Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Thira - Heraklion - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 6 saat
Sea Jets ile Thira - Heraklion - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 1 saat 35 dakika'dan
Hellenic Seaways ile Thira - Heraklion - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Girit Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd