Kiklad Adaları - Girit Feribot Haritası

Kiklad Adaları ile Girit arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Kiklad Adaları ile Girit arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Kiklad Adaları ülkesinden Girit ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Kiklad Adaları
Kiklad Adaları
Girit Feribotu
Girit

Kalkis: Kiklad Adaları Varis: Girit Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasinda bir feribot seçmeniz gerektiginde seçeneklerde bir azalma olmayacaktir. Thira (Santorini) - Heraklion, Milos - Heraklion & Sitia, Thira (Santorini) - Heraklion, Sitia & Rethymno, Anafi - Heraklion & Sitia, Thira (Santorini) - Heraklion, Sitia & Rethymno, Mykonos - Heraklion, Ios - Heraklion, Naxos - Heraklion, Thira (Santorini) - Heraklion, Sitia & Rethymno, Mykonos - Heraklion & Paros - Heraklion limanlarini birbirine baglayan 3 feribot şirketleri, toplam 11 Feribot Hattı bulunmaktadir.

Kiklad Adaları ve Girit arasindaki en hizli güzergâh, 1 saat 35 dakika'danlik süreyle Thira (Santorini) - Heraklion güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.

Girit Hakkında:

Girit, Akdeniz'in beşinci, Yunanistan'ın en büyük adasıdır. Yaklaşık yarım milyon nüfusa sahiptir.

Yunan adaları arasında bir yarışma yapılsa Girit'in favoriler arasında olacağı açıktır. Girit adası, 1000 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olmasına rağmen sadece güneş, deniz ve kumdan ibaret değildir. Son derece canlı, sıcak, misafirperver olmasıyla, zengin kültürüyle ve tabii ki kusursuz altyapısıyla öne çıkan bir adadır.

Girit, denizi ve kumsallarıyla iyi bilinmektedir. Fakat bununla tezat oluşturan bir coğrafyası vardır. Adada verimli kıyı düzlüklerinden sarp dağlara, kalabalık metropol şehirlerinden dingin dağ evlerine uzanan bir çeşitlilik hakimdir. Konaklama için lüks oteller, daha küçük aile işletmesi olan daireler ve kamp yerleri alternatifleri vardır.

© Direct Ferries Ltd