Ios - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Ios - Heraklion Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Girit feribotlarini Ios ile Heraklion feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Ios Heraklion tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Ios Heraklion güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Ios Heraklion Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat 35 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Girit arasindaki Ios Heraklion güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd