Heraklion Feribot Limanı nerede?

Heraklion Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Heraklion feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Heraklion feribot rezervasyonu için Heraklion Feribotları veya Varış Noktası Heraklion Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Heraklion Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Otobüs ile Heraklion Feribot Limanı
Limana yakın bir otobüs terminali bulunmaktadır. Otobüsler, sizi Crete içinde ve etrafında gitmek istediğiniz her yerlere ulaştıracak. Biletinizi otobüs durağında ya da otobüsün içinde alabilirsiniz.
Araba ile Heraklion Feribot Limanı
Heraklion feribot limanı Crete'nın kuzey sahilinin merkezinde ve araba ile ulaşımı kolay bir noktada bulunmaktadır. Eğer Agios Nikolaos'tan geliyorsanız, ulusal yola girin, kuzeye doğru gidin ve liman tabelalarını izleyin. Heraklion'ın içinden kuzeye doğru veya sahil boyunca gidin ve liman tabelalarını izleyin. Rethymnon veya Chania'dan geliyorsanız, ulusal yolu alın, batıya doğru gidin ve tabealalrı takip edin.
Heraklion Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Heraklion feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Heraklion Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd