Paros - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika

Paros - Heraklion Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Girit arasindaki Paros Heraklion feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Paros ile Heraklion feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Girit için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Paros Heraklion veya Girit istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Paros Heraklion Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Paros Heraklion Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasindaki Hellenic Seaways Paros Heraklion feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd