Thira - Rethymno Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Thira - Rethymno Feribotu

Kiklad Adaları ile Girit feribot yolculugunuzla ilgili Thira Rethymno feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Thira Rethymno güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Girit ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Thira Rethymno rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Girit için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Rethymno seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Rethymno Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasindaki Sea Jets Thira Rethymno feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd