Milos - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 20 dakika

Milos - Heraklion Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Girit arasindaki Milos Heraklion feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Milos Heraklion güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Girit ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Milos Heraklion rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Girit için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Milos ile Heraklion seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Milos Heraklion Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasindaki Anek Lines Milos Heraklion feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Milos - Heraklion Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Milos - Sitia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Girit Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd