Milos - Sitia Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 20 dakika

Milos - Sitia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Girit feribotlarini Milos ile Sitia feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Milos ile Sitia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Girit için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Milos Sitia güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Milos Sitia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Girit arasindaki Anek Lines Milos Sitia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Milos - Sitia Feribot Seçenekleri

Anek Lines ile Milos - Heraklion - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 10 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Girit Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd