Anafi - Heraklion Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Anafi - Heraklion Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Girit feribotlarini Anafi ile Heraklion feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Anafi ile Heraklion feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Girit için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Anafi Heraklion güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Anafi Heraklion Feribot Rehberi

Anafi Heraklion feribotu, Kiklad Adaları ile Girit arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Anek Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat'den sürmektedir.

Anafi Heraklion yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd