Anafi - Kasos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat

Anafi - Kasos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Anafi Kasos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Anafi ile Kasos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Anafi Kasos veya Oniki Adalar istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Anafi Kasos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Anafi Kasos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd