Thira - Chalki Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 13 saat

Thira - Chalki Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Oniki Adalar arasindaki Thira Chalki feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Thira ile Chalki arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Chalki seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Chalki Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Thira Chalki feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 13 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd