Thira - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

Thira - Anafi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Thira ile Anafi feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Thira ile Anafi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Anafi seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Anafi Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Anek Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 35 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Thira Anafi güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd