Milos - Chalki Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 23 saat 5 dakika

Milos - Chalki Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Oniki Adalar arasindaki Milos Chalki feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Milos ile Chalki arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Milos Chalki feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Milos Chalki seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Milos Chalki Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Anek Lines Milos Chalki feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 23 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd