Pire - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 50 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 20 dakika
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 29 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika

Pire - Thira Feribotu

Yunanistan ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Pire Thira feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Thira feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Pire Thira feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Thira seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Thira Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Thira Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Thira Feribot Rehberi

Pire Thira güzergâhinda, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 47 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 14 sefer, Anek Lines ile 2 sefer, Ventouris Sea Lines ile 3 sefer, Sea Jets ile 3 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 4 saat 25 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Pire Thira feribotlarini Blue Star Ferries, Anek Lines, Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Pire - Thira Feribot Seçenekleri

Sea Jets ile Rafina - Thira - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 4 saat 50 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd