Rafina - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 50 dakika

Rafina - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Kiklad Adaları feribotlarini Rafina ile Thira feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Rafina ile Thira feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Rafina Thira güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Rafina Thira Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Rafina Thira Feribot Rehberi

Rafina Thira feribotu, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sea Jets. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Rafina Thira yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Rafina - Thira Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Thira - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 5 saat 25 dakika
Anek Lines ile Pire - Thira - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 7 saat 50 dakika
Ventouris Sea Lines ile Pire - Thira - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 10 saat 20 dakika
Sea Jets ile Pire - Thira - Günde 3 Sefer / sefer süresi 4 saat 29 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Thira - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 25 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd