Yunanistan - Kiklad Adaları Feribot Haritası

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Kiklad Adaları istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Feribot karsilastirma motorumuz, Yunanistan ülkesinden Kiklad Adaları ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Yunanistan ile Kiklad Adaları feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Kiklad Adaları Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Yunanistan
Yunanistan
Kiklad Adaları Feribotu
Kiklad Adaları

Kalkis: Yunanistan Varis: Kiklad Adaları Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda bir feribot seçmeniz gerektiginde seçeneklerde bir azalma olmayacaktir. Pire - Schinoussa, Rafina - Mykonos, Ios, Naxos, Paros, Tinos, Andros, Thira (Santorini), Katapola (Amorgos), Koufonissi, Iraklia & Schinoussa, Pire - Schinoussa, Syros, Tinos, Katapola (Amorgos), Aegiali (Amorgos Adası), Donoussa, Ios, Iraklia, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Paros, Thira (Santorini), Anafi, Milos, Sifnos, Serifos, Kythnos, Kimolos, Sikinos & Folegandros, Rafina - Mykonos, Ios, Naxos, Paros, Tinos, Andros, Thira (Santorini), Katapola (Amorgos), Koufonissi, Iraklia & Schinoussa, Pire - Schinoussa, Syros, Tinos, Katapola (Amorgos), Aegiali (Amorgos Adası), Donoussa, Ios, Iraklia, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Paros, Thira (Santorini), Anafi, Milos, Sifnos, Serifos, Kythnos, Kimolos, Sikinos & Folegandros, Rafina - Mykonos, Ios, Naxos, Paros, Tinos, Andros, Thira (Santorini), Katapola (Amorgos), Koufonissi, Iraklia & Schinoussa, Pire - Schinoussa, Syros, Tinos, Katapola (Amorgos), Aegiali (Amorgos Adası), Donoussa, Ios, Iraklia, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Paros, Thira (Santorini), Anafi, Milos, Sifnos, Serifos, Kythnos, Kimolos, Sikinos & Folegandros, Rafina - Mykonos, Ios, Naxos, Paros, Tinos, Andros, Thira (Santorini), Katapola (Amorgos), Koufonissi, Iraklia & Schinoussa, Pire - Schinoussa, Syros, Tinos, Katapola (Amorgos), Aegiali (Amorgos Adası), Donoussa, Ios, Iraklia, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Paros, Thira (Santorini), Anafi, Milos, Sifnos, Serifos, Kythnos, Kimolos, Sikinos & Folegandros, Rafina - Mykonos, Ios, Naxos, Paros, Tinos, Andros, Thira (Santorini), Katapola (Amorgos), Koufonissi, Iraklia & Schinoussa & Pire - Schinoussa, Syros, Tinos, Katapola (Amorgos), Aegiali (Amorgos Adası), Donoussa, Ios, Iraklia, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Paros, Thira (Santorini), Anafi, Milos, Sifnos, Serifos, Kythnos, Kimolos, Sikinos & Folegandros limanlarini birbirine baglayan 10 feribot şirketleri, toplam 44 Feribot Hattı bulunmaktadir.

Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki en hizli güzergâh, 1 saatlik süreyle Lavrio - Kea güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.

Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd