Rafina - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika

Rafina - Katapola Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki Rafina Katapola feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Rafina Katapola güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Rafina Katapola rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Rafina Katapola veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Rafina Katapola Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Rafina Katapola feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd