Pire - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 55 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 35 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat

Pire - Koufonissi Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Kiklad Adaları arasinda, Pire ile Koufonissi feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Pire ile Koufonissi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Koufonissi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Koufonissi Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Koufonissi Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Koufonissi Feribot Rehberi

Pire Koufonissi güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 3 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Pire Koufonissi güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 13 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd