Pire - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 10 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 50 dakika

Pire - Katapola Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Pire Katapola feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Yunanistan veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Pire ile Katapola feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Pire Katapola feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Katapola seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Katapola Feribot Rehberi

Pire Katapola güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 3 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Pire Katapola güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 14 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Pire - Katapola Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Aegiali - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 7 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd