Pire - Aegiali Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 40 dakika

Pire - Aegiali Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Pire Aegiali feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Yunanistan veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Pire Aegiali tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Pire Aegiali veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Pire Aegiali Feribot Rehberi

Pire Aegiali feribotu, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 7 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Pire Aegiali yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Pire - Aegiali Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Katapola - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 5 saat 10 dakika
Sea Jets ile Pire - Katapola - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 6 saat
Hellenic Seaways ile Pire - Katapola - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 5 saat 50 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd