Lavrio - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 10 dakika

Lavrio - Folegandros Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Kiklad Adaları arasinda, Lavrio ile Folegandros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Lavrio Folegandros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Lavrio Folegandros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Lavrio Folegandros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Lavrio Folegandros Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Lavrio Folegandros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd