Pire - Ios Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 40 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 40 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 50 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika

Pire - Ios Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki Pire Ios feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Pire Ios güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Pire Ios rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Pire Ios veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Pire Ios Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Ios Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Pire Ios Feribot Rehberi

Pire Ios güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 3, Her bir hafta için Sea Jets 7 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Pire Ios güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 20 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Pire - Ios Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Rafina - Ios - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd