Pire - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 35 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 34 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika

Pire - Mykonos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki Pire Mykonos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Pire Mykonos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Pire Mykonos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Mykonos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Mykonos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Mykonos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Pire Mykonos Feribot Rehberi

Pire Mykonos güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Pire Mykonos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 16 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Pire - Mykonos Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Rafina - Mykonos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 15 dakika
Cyclades Fast Ferries ile Rafina - Mykonos - Haftada 16 Sefer / sefer süresi 3 saat 45 dakika
Sea Jets ile Rafina - Mykonos - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 2 saat
Hellenic Seaways ile Rafina - Mykonos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Golden Star Ferries ile Rafina - Mykonos - Haftada 9 Sefer / sefer süresi 4 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd