Rafina - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 16 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 2 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

Rafina - Mykonos Feribotu

Yunanistan ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Rafina Mykonos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Rafina Mykonos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Rafina Mykonos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Rafina Mykonos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Rafina Mykonos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Rafina Mykonos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rafina Mykonos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Rafina Mykonos Feribot Rehberi

Rafina Mykonos güzergâhindaki feribot seferleri Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 5 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Cyclades Fast Ferries 16, Her bir hafta için Sea Jets 9, Her bir hafta için Hellenic Seaways 7 & Golden Star Ferries hizmeti her bir hafta için 9 kez mevcuttur.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda Rafina Mykonos güzergâhinda her bir hafta türünde, 5 feribot firmasi tarafindan 48 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Rafina - Mykonos Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Mykonos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 35 dakika
Sea Jets ile Pire - Mykonos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 34 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Mykonos - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 3 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd