Rafina - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika

Rafina - Koufonissi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Kiklad Adaları feribotlarini Rafina ile Koufonissi feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Rafina ile Koufonissi feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Rafina Koufonissi veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Rafina Koufonissi Feribot Rehberi

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Rafina Koufonissi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 6 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd