Lavrio - Kythnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Lavrio - Kythnos Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Kiklad Adaları arasinda, Lavrio ile Kythnos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Lavrio Kythnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Lavrio Kythnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Lavrio Kythnos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Lavrio Kythnos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Lavrio Kythnos Feribot Rehberi

Lavrio Kythnos feribotu, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Lavrio Kythnos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Lavrio - Kythnos Feribot Seçenekleri

Zante Ferries ile Pire - Kythnos - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 2 saat 55 dakika
Ventouris Sea Lines ile Pire - Kythnos - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 3 saat 5 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Kiklad Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd