Pire - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 35 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 35 dakika

Pire - Folegandros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Yunanistan ve Kiklad Adaları arasindaki Pire Folegandros feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Pire ile Folegandros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Pire Folegandros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Folegandros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Folegandros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Folegandros Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Pire Folegandros Feribot Rehberi

Pire Folegandros güzergâhinda, Yunanistan ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 25 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Ventouris Sea Lines ile 4 sefer, Sea Jets ile 14 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Yunanistan ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 3 saat 45 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Pire Folegandros feribotlarini Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd